اطلاعیه بارگزاری مدارک

تمديد مهلت بارگزاري مدارك آزمون پيماني مهر ماه 1401 تا مورخ 1401/10/13

پيرو اعلام نتايج اوليه و اسامي داوطلبان واجد شرايط جهت بررسي مدارک در آزمون پيماني مورخ 1401/07/22 از سوي سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع آن دسته از متقاضيان واجد شرايط که در موعد مقرر موفق به بارگزاري مدارک نشده اند مي توانند جهت بارگزاري مدارک، از مورخ 1401/10/12لغايت 1401/10/13از طريق سامانه جامع دانشگاه علوم پزشکي ايرانشهر به آدرس pis.irshums.ac.ir:82 نسبت به بارگزاري مدارک ذکر شده در اطلاعيه منتشر شده در سايت دانشگاه به آدرس https://www.irshums.ac.ir/Requirements1.html اقدام نمايند .

1- توجه : نيازي به ايجاد حساب کاربري در سامانه نيست و با وارد نمودن کد ملي در قسمت نام کاربري و کلمه عبور مي توانيد در سامانه وارد شويد.

2-نام کاربري و کلمه عبور کد ملي مي باشد.

3-تذکر: از تغيير کلمه عبور خودداري کنيد.

4- افرادي که کد ملي آنها با 0 (صفر) شروع مي شود بدون صفر اول مي توانند در سامانه وارد شوند.

5- آن دسته از افراد که موفق به بارگزاري مدارک در سامانه نشده اند اما کد رهگيري دريافت کرده اند مي توانند با کد رهگيري دريافت شده پس از ورود در قسمت ويرايش پس از ورود به آن بخش نسبت به بارگزاري مدارک اقدام کنند.

6- فایل اسکن شده اصل وضعيت طرح نيروي انساني جهت رشته هاي مشمول طرح (پايان طرح، معافيت ، گواهي اشتغال به طرح و يا گواهي انصراف از طرح حسب مورد برابر مفاد آگهي)

7-همچنين افرادي که در ورود به سامانه دچار مشکل مي باشند و يا با صفحه سفيد مواجه مي باشند در پيام رسان گپ به نشاني https://gap.im/irshums

8-پيام ارسال کنند و تا رفع مشکل شکيبا باشند و از ارسال پيام هاي تکراري، ناقص و فاقد موضوعيت خودداري کنند. در صورت ارسال پيام هاي داراي شرايط ذکر شده پيام بدون پاسخ خواهد ماند.

ورود به سامانه بارگزاری مدارک استخدامی

جهت ورودی به سامانه بارگزاری مدارک نام کاربری و رمز عبور کد ملی فرد می باشد.